Informacje o Kamagrze, które należy znać

Zaburzenia potencji wywołane różnorodnymi czynnikami oraz związane z tym obniżenie jakości życia seksualnego, a później życia w ogóle, to nie powód do załamywania rąk. Medycyna już od kilkunastu lat oferuje skuteczny środek zaradczy. Nieustanny postęp pozwala zwiększać dostęp do coraz to nowszych i efektywniejszych metod radzenia sobie z zaburzeniami potencji. Rozwój w tej dziedzinie prowadzi także do powstawania konkurencyjnego pod względem oferty cenowej rynku, na którym za niższą cenę można nabyć preparat równie skuteczny.

Czym jest Kamagra?

Kamagra to popularny zamiennik leku na potencję, który umożliwia wywołanie wzwodu. Zawarty w tabletkach składnik aktywny, czyli sildenafil hamuje enzym, blokujący napływ krwi do prącia. W wyniku działania sildenafilu naczynia krwionośne w ciałach jamistych penisa rozszerzają się, przygotowując się na krew. W całym procesie bardzo ważny jest element podniecenia. Środek wykazuje skuteczność wyłącznie wtedy, gdy mężczyzna odczuwa podniecenie seksualne.

Kamagra powinna być zaaplikowana nie później niż pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym i nie później niż godzinę przed nim. Tabletkę należy popić około jedną szklanką płynu, którym powinna być woda lub sok. Najczęściej zaleca się wybór wody.

Czas działania Kamagry

Kamagra ulotka zawiera szereg istotnych treści, z którymi lepiej się zapoznać przed planowanym spożyciem leku. Działanie leku zostało potwierdzone kliniczne, jednak może być różne w zależności od formy, jaką się zastosuje. Kamagra dostępna jest w pięciu wariantach. Najpowszechniejsze są tabletki, które również mają kilka wariantów do wyboru: m.in. cukierki do ssania. Pewną nowością jest galaretka Oral Jelly, która wykazuje skuteczność już kwadrans po zażyciu. Galaretkę należy rozpuścić w wodzie, a później wypić. W ofercie występują jeszcze tabletki musujące.

Czas działania Kamagry wynosi nawet do 6 godzin, przy czym optymalny trwa około 4 godzin. Należy jednak pamiętać, że jest to kwestia bardzo indywidualna, uwarunkowana przez wiele czynników. W niektórych przypadkach zdarzało się, że lek wykazywał działanie nawet po 10 minutach. Duże znaczenie odgrywa wiek partnerów. Wraz z wiekiem, czas działania leku może się skracać. Bez względu na to, jaki czas działania wykazuje lek, pewne jest, że polepszyła jakość życia seksualnego milionom mężczyzn.

Skutki uboczne Kamagry

Tak jak każdy lek, również Kamagra może wywoływać skutki uboczne. Aby je zminimalizować, należy stosować zalecenia lekarza oraz informacje podane na ulotce. Najczęstsze działania niepożądane to:

  • ból głowy,
  • zaczerwienienie twarzy,
  • wysypka,,
  • nudności.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *